Już jutro derby z Piastem!

W sobotę na Stadionie Miejskim w Kłecku dojdzie do pojedynku dwóch drużyn, które jako jedyne w tym sezonie zdołały zatrzymać lidera rozgrywek - Meblorz Swarzędz. Te dwie ekipy, to również ligowi sąsiedzi, ponieważ w tabeli dzielą je zaledwie trzy punkty. Lechita i Piast do tej pory grali ze sobą pięciokrotnie. Dwa razy mecz zakończył się bezbramkowym remisem, raz wygrali zawodnicy z Łubowa (2:1), natomiast kłecczanie zwyciężyli dwukrotnie (2:0 i 7:0). Stawką meczu jest pozostanie w grze o awans do Klasy Okręgowej, co powoduje, że jedni i drudzy będą chcieli za wszelką cenę sięgnąć po komplet punktów. Zapraszamy wszystkich na stadion - wstęp jak zawsze bezpłatny! To już przedostatni mecz Lechity na własnym boisku w tym sezonie.
GKS Lechita Kłecko