Klubowa Wigilia

W piątkowy wieczór w restauracji Kłeckowianka odbyła się Wigilia klubu GKS Lechita Kłecko, podczas uroczystej kolacji nie zabrakło podziękowań, życzeń, śpiewania kolęd czy też kosztowania świątecznych potraw.

Wspólne spotkanie zarządu klubu, sztabu trenerskiego oraz piłkarzy drużyny seniorów i juniorów rozpoczęło się od podzielenia opłatkiem i złożenia życzeń. Następnie wszyscy zasiedli do uroczystej kolacji. Po skosztowaniu tradycyjnych potraw świątecznych głos zabrał prezes zarządu Karol Grzechowiak, który podziękował i wręczył okolicznościowe statuetki za kończącą się współprace trenerowi Piotrowi Siudzińskiemu oraz jego asystentowi Piotrowi Stefankiewiczowi. Trenerzy również podziękowali zarządowi za współpracę, a także zawodnikom za walkę na boisku. Następnie dyrektor sportowy klubu Zdzisław Siudziński wręczył srebrne odznaki Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej dla Artura Borowiaka oraz Michała Kaczora za zaangażowanie i pracę na rzecz drużyny. Dodatkowo Artur Borowiak otrzymał statuetkę od zarządu klubu za dotychczasową działalność. Dyrektor Siudziński przekazał również piłki dla klubu ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Gnieźnie.

Podczas spotkania zarząd przekazał zawodnikom, że do treningów wrócą 12 stycznia, a początkowa faza przygotowań do rundy wiosennej odbywać się będzie w hali sportowej w Kłecku. Zanim jednak Lechita zagra w lidze, to swoją formę szlifować będzie nie tylko podczas jednostek treningowych, a również w grach towarzyskich m.in. przeciwko Sparcie Janowiec, Sokołowi Damasławek, Antarasowi Zalasewo czy też Liderowi Szczytniki Czerniejewskie.

W klubowej Wigilii wzięło udział ponad 40 osób. Wszystkim za obecność i wspólne spotkanie dziękujemy.

Zarząd GKS Lechita Kłecko