Ćwierćfinał Lechitów w I Turnieju Szóstek Piłkarskich.

Jak już informowaliśmy zanim piłkarze Lechity udadzą się na zasłużony urlop wystąpią jeszcze w dwóch turniejach. W sobotę (24.06) rozegraliśmy mecze grupowe I Turniej Szóstek Piłkarskich o Mistrzostwo Gminy Łubowo, który odbywa się na boisku Orlik w Lednogórze. W pierwszym spotkaniu nasz zespół po bramce Kacpra Serwatki pokonał Wełenkę Dębnica 1:0. Z kolei w drugim meczu niestety musieliśmy uznać wyższość drużyny Syljar Gniezno 1:3 (bramka K. Serwatka), a w ostatniej konfrontacji pokonaliśmy Red Bulls Sroczyn 1:0 ponownie po bramce Kacpra. Tym samym Lechita z 6 punktami zajął drugie miejsce w grupie B, a w w kolejnej fazie turnieju zmierzył się z zwycięzcą grupy A - Bez Skórki Jankowo Dolne. Piłkarze Lechity Kłecko niestety już na ćwierćfinale zakończyli swój występ w rozgrywkach. W meczu 1/4 finału kłecczanie po serii rzutów karnych ulegli drużynie Bez Skórki Jankowo Dolne 2:4, w regulaminowym czasie gry było 1:1. Zawodnicy z Jankowa Dolnego ostatecznie zajęli drugie miejsce, a zwycięzcą rozgrywek została ekipa Dojazdownia Pobiedziska. Zachęcamy do obejrzenia skrótu z całego występu Lechitów.