Nowy trener drużyny seniorów!
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nowym trenerem drużyny seniorskiej został Piotr Kubalewski

Trener Kubalewski w przeszłości był już związany z klubem z Kłecka. Jako piłkarz występował w Lechicie, gdy klub święcił swoje największe sukcesy (gra w 4. lidze oraz finał okręgowego Pucharu Polski), a także jako szkoleniowiec zespołu juniorów starszych. W swojej dotychczasowej pracy trenerskiej z powodzeniem prowadził Orkan Działyń oraz KS Gniezno. Z tymi dwoma klubami awansował z Klasy B do A. W ostatnich latach poświęcił się pracy głównie z grupami dziecięcymi m.in. w FZG Kłecko oraz LPFA Gniezno. Trener posiada licencję UEFA A uprawniającą go do prowadzenia zespołów grających nawet w 3. lidze. Piotr Kubalewski w dalszym ciągu będzie pracował również z drużyną Młodzików naszego klubu.

Życzymy samych sukcesów sportowych w naszym klubie.