Aktualne tabele naszych drużyn

Do końca rozgrywek ligowych pozostał już niespełna miesiąc, postanowiliśmy zaprezentować Wam, jak aktualnie wyglądają tabele ligowe naszych trzech drużyn.

Seniorzy - Klasa A

Do zakończenia tych rozgrywek pozostały cztery mecze, w najbliższą sobotę seniorzy zagrają z drugą drużynom Polonii Środy Wlkp. Będzie to pierwszy mecz dla nowego trenera zespołu, którego przedstawimy jutro. Lechita w roli beniaminka zebrał cenne doświadczenie i większość sezonu spędził w środkowych rejonach zestawienia.

Junior Młodszy - II Liga Okręgowa
Debiutancki sezon juniorów, to przede wszystkim oswojenie młodych piłkarzy z dużym boiskiem, a także nauka gry i funkcjonowania w zespole piłkarskim, gdyż dla większości graczy jest do dopiero początek ich przygody z piłką nożną 11-osobową. Po słabszej rundzie jesiennej, w tym roku gra i wyniki wyglądają o wiele lepiej. Naszym juniorom do zakończenia ligi pozostało pięć spotkań.

Młodzik - III Liga Okręgowa

Nasza najmłodsza ekipa dopiero raczkuje w rozgrywkach WZPN, runda wiosenna jest dla młodzików dopiero ich pierwszą w ligowych rozgrywkach. Mimo wszystko młodzicy potrafią nawiązać wyrównaną walkę z bardziej doświadczonymi już drużynami. Drużynie pozostały do rozegrania jeszcze cztery spotkania, a w sobotę kłecczanie zmierzą się AKF Poznań.