Obsada sędziowska meczu z Poznań FC.

Poznaliśmy nazwisko sędziego, który poprowadzi niedzielny mecz Lechita Kłecko – Poznań FC w 21. kolejce Klasy B. Będzie nim kobieta Monika Chwalisz z Poznania (na zdjęciu).

Pani Monika sędziowała w tym sezonie nam już jeden mecz, a było to w 10. kolejce przeciwko Jadwiżańskiemu KS Poznań. Na linii pomagać jej będą Szymon Lizak i Maciej Grosz. Szymon lizak to sędzia szczebla centralnego PZPN. Arbiter z Poznania w tym sezonie prowadził 10 spotkań na boiskach 2. ligi, a także m.in. mecz 1/8 finału Pucharu Polski pomiędzy GKS 1962 Jastrzębie a Górnik Łęczna. W 2016 roku został wybrany najlepszym sędzią II ligi. w X. edycji plebiscytu Polskiego Związku Piłkarzy „Piłkarze Wybierają 2016”. Natomiast Maciej Grosz to sędzia A Klasowy.

Przypominamy, że mecz odbędzie się na Stadionie Miejskim w Kłecku, a pierwszy gwizdek zabrzmi o godzinie 17:00, serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej!