Wygrana w Turnieju Szóstek Piłkarskich

Lechita Kłecko zwyciężył w II Turnieju Szóstek Piłkarskich o Mistrzostwo Gminy Łubowo. W rozgrywkach, które odbywały się 23-24 czerwca 2018 wzięło udział 16 drużyn podzielonych na cztery grupy.
Los przydzielił nasz zespół do Grupy B, w której rywalizowaliśmy z gospodarzami turnieju WKS Post Luchtkanalen Owieczki (4:2), a także Disaster Gniezno (1:0) i FC Panama Zdziechowa (6:0). Po komplecie zwycięstw, jako zwycięzca grupy B w drugim dniu rozgrywek przystąpiliśmy do ćwierć finału przeciwko drużynie No Name Rybno. Po zaciętym spotkaniu wygraliśmy 1:0. W półfinale czekał już na nas ubiegłoroczny zwycięzca turnieju zespół Dojazdowni Pobiedziska, pomimo tego, że to rywali pierwsi objęli prowadzenie, to udało nam się zwyciężyć 3:1. W wielkim finale doszło do rewanżowego starcia z fazy grupowej, na przeciw naszej drużyny ponownie stanęła ekipa gospodarzy WKS Post Luchtkanalen Owieczki, także i tym razem Lechita pokazał swoją wyższość zwyciężając okazale 5:0. Indywidualnymi wyróżnieni w zespole z Kłecka nagrodzeni zostali Michał Karwański - najlepszy bramkarz turnieju oraz Adam Niedzielski - najlepszy piłkarz grupy B, a także jako najlepszy napastnik całych rozgrywek.
Organizatorom gratulujemy udanej imprezy, za rok z pewnością znów zawitamy w Lednogórze!