ZINA PARTNEREM TECHNICZNYM GKS LECHITA KŁECKO

Wczoraj w siedzibie Gminnego Klubu Sportowego Lechita Kłecko została uroczyście podpisana umowa pomiędzy naszym klubem, a firmą ZINA. Przez najbliższe trzy lata będziemy korzystać wyłącznie z odzieży oraz akcesoriów naszego nowego partnera technicznego. Drużyna seniorów w koszulkach firmy ZINA gra od początku naszej reaktywacji w 2016r. jakość wykonania oraz trwałość strojów przekonała nas do podpisania umowy wzajemnej współpracy. Od teraz już wszystkie nasze drużyny będą korzystać z odzieży dostarczonej od tej właśnie firmy. Dresy otrzymała już drużyna trampkarzy, natomiast komplety meczowe powędrowały do drużyny młodzików. Od wczoraj nasi zawodnicy trenować oraz rozgrywać mecze będą również piłkami marki ZINA. W najbliższym czasie zaprezentujemy również nowy sublimowany specjalnie dla nas projekt koszulek drużyny seniorskiej.

ZINA to marka specjalizującą się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży wysokiej klasy odzieży i akcesoriów piłkarskich. Jest jedną z największych firm z polskim rodowodem działających w sektorze activewear. Od 2004 roku ZINA bierze aktywny udział w rozwoju rynku odzieży sportowej w Polsce.

W przeszłości ZINA wspierała reprezentację Polski w koszykówce oraz zasłużone kluby piłkarskie, wśród których znalazły się m.in. warszawska Polonia, Jagiellonia Białystok, Łódzki Klub Sportowy, Cracovia, czy Dolcan Ząbki.